Ryan Shaw komt naar Nederland
Van Solomon Burke tot Lee Fields hebben we de afgelopen jaren een hele serie oude soulhelden herontdekt. Je zou bijna vergeten dat er ook nog jonge sterren zijn die zich prima kunnen meten met hun voorgangers. De Amerikaanse Grammy-genomineerde Ryan Shaw is zo iemand. Zondag 30 mei speelt hij in Paradiso.
Als kleuter zingt Ryan Shaw al. Met zijn vier broers vormt hij de gospelgroep de Shaw Brothers en thuis in Decatur, een voorstadje van Atlanta, is popmuziek een no-no. Eind jaren negentig krijgt Shaw een rol als toneelacteur, waarna hij blijft hangen in New York. Het zingen zit hem nog steeds in het bloed, en als lid van een coverband krijgt hij alsnog een educatie in de r&b- en soulclassics. Nadat hij eindelijk wordt ontdekt, verschijnt in 2008 het album This is Ryan Shaw. Op het album staan covers, vergeten jueweeltjes, maar ook nieuwe nummers van Shaw zelf.
Dankzij de veelvuldige airplay van zijn single It Gets Better tijdens 3FM’s Serious Request-actie breekt Ryan Shaw eind 2009 definitief in Nederland door. Zondag 30 mei speelt de soulzanger met zijn band in Paradiso te Amsterdam.
Dit bericht delen? Geplaatst
op
vrijdag, maart 5th, 2010.
|
| Gesponsorde link: Concert tickets kopen? Check de ticket marktplaats van Viagogo! |











