Soundflow.nl - Music & Lifestyle -

 

Kraantje Pappie en Noisia maken album


Kraantje Pappie en Noisia maken album
Tijdens Lowlands schoof Noisia aan bij 3FM radio-dj Giel Beelen voor een kort interview. De groep kwam niet alleen, Jiggy Djé was namelijk meegenomen om het volgende nieuwtje te delen: Noisia en Kraantje Pappie zitten in de studio om te werken aan een volledig album.

Een officiële releasedatum is er nog niet, maar Kraantje Pappie kon wel dit kwijt over de plaat: “Het uiteindelijke album moet een nieuwe stap zijn: breder, harder, sneller en meer mij. Ik merk gewoon dat de producties van Noisia meer uit mij halen als artiest. Uiteindelijk wil ik iets doen met Kim Holland”.

Ondanks dat Nosia internationaal bekend is door hun drum & bass tracks is werken met rappers geen onbekend terrein voor de groep. Zo maakten ze al eerder muziek met onder andere KRS-One en de Engelse Foreign Beggars.

Dit bericht delen? Geplaatst op vrijdag, augustus 27th, 2010.

Gesponsorde link: Concert tickets kopen? Check de ticket marktplaats van Viagogo!