Soundflow.nl - Music & Lifestyle -

 

Strange Fruit presenteert Onra in Amsterdam


Strange Fruit presenteert Onra in Amsterdam
Strange Fruit heeft voor zijn december editie de Frans/Vietnamese Onra naar Amsterdam gehaald. Onra is een producer en dj die nauwlettend in de gaten wordt gehouden door de liefhebbers van soulvolle muziek. Het feestje biedt plaats voor zo’n 250 partypeople en tickets zijn vanaf nu te koop.

De producties van de in Parijs wonende Onra worden vrijwel zonder uitzondering met gejuich ontvangen door de connoisseurs. Dat hij als dj ook zijn mannetje staat kun je horen op 16 december in Canvas. Verwacht een mix van boogie, soul, hiphop en andere warme klanken

De vaste dj’s van Strange Fruit, namelijk Lucky Dubz en Thelonius, zijn ook van de partij. Deze experts op het gebied van soulful black music nemen je mee op een tijdreis door hun platencollectie. Van Mos Def tot Parliament en van Floating Points tot Jamie XX.

Dit bericht delen? Geplaatst op zaterdag, december 10th, 2011.

Gesponsorde link: Concert tickets kopen? Check de ticket marktplaats van Viagogo!