
Nieuwe videoclip voor Blaxtar
Vanaf vandaag is I Love You, de nieuwe videoclip van Blaxtar, online te bekijken. Het nummer is uitgebracht als eerste single van het nieuwe album van de rapper. I Love You is een track met een stevige hiphopbeat, voorzien van een hard rock riff. De bijbehorende videoclip beleeft zijn primeur op NLtracks.
Dat OZMO6:2, het derde album van Blaxtar, muzikaal meer diversiteit kent dan zijn voorgangers onderstreept de rapper met deze nieuwe single. De track is geproduceerd door voormalig Silkstone gitarist Frank van Essen, wat de rock getinte sound verklaard. Zangeres Calestine Hoogerwaard leverde een bijdrage aan het refrein.
De videoclip bij het nummer werd gemaakt door visueel artiest Bouba Dola. De door On To The Next One (Jay-Z) geïnspireerde video toont een aaneenschakeling van performance shots, voorzien van kunstzinnige, grafische hoogstandjes die kenmerkend zijn voor Dola’s werk.
Dit weekend speelde Blaxtar met zijn live band op de Amsterdamse Uitmarkt, alwaar overweldigend werd gereageerd op onder andere I Love You. Wie benieuwd is naar de live uitvoering van de nieuwe single en het album OZMO6:2 kan podium Ekko te Utrecht bezoeken op 3 september.
Dit bericht delen? Geplaatst
op
dinsdag, augustus 31st, 2010.
|
| Gesponsorde link: Concert tickets kopen? Check de ticket marktplaats van Viagogo! |











