Soundflow.nl - Music & Lifestyle -

 

Jason Derulo zegt tour af door nekblessure


Jason Derulo zegt tour af door nekblessure
Dinsdag raakte Jason Derulo ernstig geblesseerd aan zijn nek, waardoor hij gedwongen is om zijn wereldtour te annuleren. De 22-jarige zanger blesseerde zichzelf tijdens een training voor zijn aanstaande wereldtour. Onderdeel van deze tour was ook een concert in de Heineken Music Hall op 14 maart.

Tijdens een acrobatische beweging landde Jason Derulo op zijn hoofd waardoor hij een nekwervel brak. Hij werd met spoed opgenomen in het Memorial West Hospital in Miami, waar hem te kennen werd gegeven dat dit ongeluk een blijvende verlamming had kunnen veroorzaken. Inmiddels is Derulo ontslagen uit het ziekenhuis, maar is gedwongen om de komende maanden een nekbrace te dragen. Jason Derulo laat zijn fans weten, dat hij het vreselijk vindt om zijn Europese concertreeks te moeten cancelen en hoopt deze in de nabije toekomst alsnog te kunnen uitvoeren. “My fans mean everything to me, so I’m praying for a speedy recovery in order to perform for you in the near future.”

Omdat er voorlopig geen zicht is op het herstelproces van Jason Derulo, wordt het concert in de Heineken Music Hall op 14 maart afgelast. Tickets kunnen worden geretourneerd en zullen worden vergoed exclusief de servicekosten bij alle bekende voorverkoopadressen.

Dit bericht delen? Geplaatst op zaterdag, januari 7th, 2012.

Gesponsorde link: Concert tickets kopen? Check de ticket marktplaats van Viagogo!