News

Pommelien Thijs kondigt nieuwe album ‘Gedoe’ aan

Afgelopen zondag zette Pommelien Thijs Rock Werchter in vuur en vlam met een groot nieuwtje: op 3 oktober verschijnt namelijk haar nieuwe album Gedoe, de opvolger van haar succesvolle debuut Per Ongeluk.

“Ik heb hier ontzettend naar uitgekeken en samen met geweldige mensen hard aan gewerkt”, zegt Pommelien. “Van de muziek tot aan de visuals: deze keer was het minder per ongeluk en kon ik bewuster zoeken naar wat ik echt wou maken. Ik ben dankbaar voor het geduld dat ik kreeg om het op mijn eigen tempo te doen.”

Een van de nummers op het album is Pommelien’s meest recente hitsingle Atlas, waarmee ze de afgelopen maanden de charts in Nederland en België veroverde. Ondertussen is Pommelien veelvuldig te zien tijdens de festivalzomer. Na luid ontvangen shows op Pinkpop, Rock Werchter en Concert At Sea schittert ze komende weken onder andere nog op Beach Festival, Pukkelpop en Suikerrock.